طرح کلاس مشاوره بهار کنکور

 

چرا کلاس مشاوره ی بهار کنکور؟

 

بعد از استقبال بی نظیر شما عزیزان از طرح کلاس مشاوره تابستان و پاییز و زمستان همچنین رضایت اکثر قریب به اتفاق شرکت کنندگان در این طرح مشاوره ای تصمیم به برگزاری مجدد این طرح برای فصل بهار گرفتیم.

مطالب این دوره کاملا متفاوت با دوره ی تابستان و پاییز و زمستان است و مطالب کاملا اختصاصی متناسب با فصل بهار کنکور و ایام جمع بندی کنکور در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد، لازم به ذکر است این مطالب به صورت کاملا اختصاصی برای شرکت کنندگان منتشر می شود و در سایر رسانه های استاد علیرضا افشار موجود نیست.

برای جدیت و تشویق بیشتر عزیزان در طرح کلاس مشاوره بهار برای شرکت کنندگانی که با جدیت گزارشات را ارسال کردند و همچنین کسانی که در آزمون های آزمایشی پیشرفت چشمگیری داشتند جوایز نقدی در نظر گرفتیم و در کانال تلگرامی استاد علیرضا افشار اهدا جوایز اطلاع رسانی می شود.

به علت همزمانی این طرح با دوران جمع بندی بسیاری از داوطلبان و آزمون های جمع بندی بخش عمده ای از آموزش ها آزمون های اختصاصی کانال متناسب با ایام جمع بندی کنکور است و در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد تا با رعایت نکات آن و الگوبرداری بتوانند برنامه ریزی مناسبی در ایام جمعبندی کنکور داشته باشند.

همچنین برای آغاز کنکور 1402 در این طرح محتوای اختصاصی قرار میگیرد.

تعداد کوئیز های اختصاصی مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار در این طرح مطابق با بوجه بندی آزمون های آزمایشی قلمچی هر سه روز یکبار در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

همچنین آزمون های تک درس و تک کتاب نیز متناسب با ایام مختلف در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار خواهد گرفت.

داوطلبان شروع صفر کنکور نیز میتوانند در این کلاس مشاوره شرکت کنند زیرا طرح درس شروع صفر و آزمون های متناسب با آن برای این عزیزان نیز قرار خواهد گرفت.

این طرح مناسب تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور،همکاران و دانشجویان علاقمند به مشاوره تحصیلی و مدیران مدارس می باشد و به منظور استفاده ی همه ی عزیزان به خصوص دانش آموزانی که وضعیت مالی مناسبی ندارند هزینه ی ناچیز 250 هزار تومان برای این طرح در نظر گرفته شده است.

این دوره از  15 فرودین ماه شروع میشود و تا 15 تیر ماه ادامه خواهد داشت.

به امید موفقیت همه ی شما در کنکور سراسری 1401 و 1402

 

کلاس مشاوره ی بهار شامل چه مطالبی است؟

 • آموزش برنامه ریزی کنکور متناسب با فصل بهار
 • بررسی منابع آموزشی کنکور مناسب فصل بهار
 • بررسی آزمون های آزمایشی و بودجه بندی بهار
 • افزایش انگیزه برای کنکور
 • شیوه ی مطالعه و خلاصه نویسی دروس در جمع بندی
 • ارتقا درصد در آزمون های آزمایشی ماه های پایانی
 • پرسش و پاسخ مستقیم با استاد افشار
 • نکات مهم در ارتباط با جمع بندی مطالب
 • آزمون های تک درس و تک کتاب برای جمع بندی کنکور
 • روش های تست زنی و دوره کنکور
 • کوئیز های منظم و اختصاصی سه روز یکبار
 • تکنیک های بالا بردن کیفیت مطالعه
 • مهمترین اصول بهخوانی دروس پایه و سال دوازدهم
 • چگونه رتبه برتر کنکور بشیم؟
 • چگونه در بهار از رقبا جلو بزنیم؟
 • مطالب ویژه ایم جمع بندی و نمونه برنامه مطالعاتی
 • طرح درس ویژه برای شروع صفر کنکور
 • و مطالب مفید متعدد دیگر در راستای موفقیت کنکور
در این طرح ما به کسی برنامه ی فردی نمی‌ دهیم و به هیچ وجه یک نسخه‌ی کلی برای همه پیچیده نمی شود. زیرا به اینکار برنامه فروشی می‌گویند نه مشاوره!

 فرصت استفاده از تخفیف تنها تا جمعه 16 اردیبهشت

شرکت در طرح

 

تنها با پرداخت 250 هزار تومان 125 هزار تومان

زمان طرح حدودا سه ماه

آموزش ها مستقیم توسط دکتر افشار

آموزش های منحصر به فرد

کانال تلگرام اختصاصی

طرح تا ۱۵ تیر ادامه دارد

برای شرکت در طرح بر روی لینک زیر کلیک کنید

عضویت در کلاس مشاوره بهار

 

در صورت مشکل به ایدی تلگرام @Poshtiban_sitebot پیام دهید


 

سوالات متداول طرح کلاس مشاوره ی بهار

 

فلسفه تشکیل کلاس مشاوره بهار چیست؟

با توجه به مسیر پر فراز و نشیب کنکور و رقابت تنگاتنگ داوطلبان برای کسب رشته ها و دانشگاه های برتر به فردی با تجربه و بی طرف که مسیر کلی را برای داوطلب مشخص کند احساس نیاز می شود. همچنین نیاز به شخصی است که تجربیات داوطلبان سال های گذشته،روش های علمی و اصولی برنامه ریزی، یادگیری، کیفیت مطالعه و مدیریت آزمون را به درستی به داوطلب منتقل نماید. مشاور مانند رهبر ارکستر عمل می کند و وظیفه ی هماهنگی عوامل مختلف مانند منابع، آزمون، کلاس های درس و … با یکدیگر برای پیشروی بدون نقص در مسیر موفقیت کنکور را برعهده دارد.

مشاوره های استاد افشار به چند صورت است؟

علاوه برا مشاوره های کاملا رایگان مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار که در کانال های تلگرامی، اینستاگرام و وبسایت استاد در دسترس است سه صورت مشاوره ی غیر رایگان نیز صورت میگیرد.

حالت اول) مشاوره ی اختصاصی که مشاور به صورت اختصاصی برنامه ریزی کنکور کوتاه مدت، کنترل و نظارت وضعیت درسی و آزمون ها و پاسخ به سوالات داوطلب و برطرف کردن ایرادات شخص صورت می گیرد برای درخواست و جزئیات این دسته می توانید به صفحه ی درخواست مشاوره مراجعه کنید.

با توجه به اینکه استاد علیرضا افشار تمامی مراحل مشاوره ی اختصاصی خود را صفر تا صد شخصا انجام می دهد و هیچگونه دستیار و منشی در روند مشاوره ی درسی وجود ندارد هر ساله تنها تعداد محدودی ظرفیت برای مشاوره های خصوصی وجود دارد.

حالت دوم) برگزاری همایش و کارگاه استاد افشار که در شهر های مختلف کشور به درخواست مدارس و موسسات مختلف برگزار می گردد. این نوع از خدمات مشاوره ای به دلیل اینکه عمدتا در مدارس برگزار میگردد معمولا امکان شرکت برای سایر دانش آموزان فراهم نیست در صورتی که امکان ثبت نام برای عموم فراهم باشد در صفحه ی اخبار آموزشی به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

حالت سوم) به منظور استفاده ی راحت تر علاقمندان از خدمات مشاوره ی عمومی از 3 سال پیش تصمیم گرفتیم کارگاه های مشاوره ای اختصاصی در شهر تهران برگزار کنیم که این کارگاه ها اکنون در قالبی کامل تر و با امکانات بیشتر در قالب کلاس های مشاوره ی کنکور برگزار می گردد.

طرح کلاس مشاوره بهار مخصوص چه کسانی است؟

مطالب در این طرح به صورتی تهیه می گردد که قابل استفاده برای دانش آموزان سال دوازدهم، یازدهم و حتی سال های قبل تر، فارغ التحصیلان هر دو نظام قدیم و جدید، همکاران عزیز به خصوص کسانی که قصد شروع و یادگیری مشاوره ی تحصیلی را دارند،مدیران مدارس و موسسات آموزشی و همینطور والدین کنکوری ها می باشد.

مدت زمان و هزینه کلاس مشاوره بهار چقدر است؟

هزینه ی کلاس مشاوره تنها 250 هزار تومان برای بیش از 3 ماه مطلب کاملا اختصاصی است!

یعنی کمتر از یک هزار تومان برای هر روز!

این مبلغ هزینه ای برابر با یک جلسه ی نیم ساعته مشاوره با استاد افشار می باشد.علت این هزینه ی ناچیز برای این طرح فراهم کردن شرایطی است که دانش آموزان با هر سطح مالی بتوانند از امکانات مشاوره ی تحصیلی با کیفیت استفاده نمایند.

آیا در کلاس مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی نیز ارائه میگردد؟

با توجه به اصل و اساس برنامه ریزی تحصیلی نمی توان یک برنامه را به صورت کلی و همگانی به داوطلبان کنکور ارائه کرد.

متاسفانه هم اکنون نیز تعدادی از مشاوران تحصیلی بدون در نظر گرفتن تفاوت های دانش آموزان و شرایط و وضعیت مختلف هر یک اقدام به برنامه ریزی یکسان و ثابت برای همه و فروش آن می کنند که امری کاملا اشتباه است.

در کلاس مشاوره پاییز استاد افشار شما اصول برنامه ریزی درسی با توجه به وضعیت خود را یاد خواهید گرفت و به بهترین شکل برای خود برنامه ریزی خواهید کرد.

آیا تمام خدمات طرح توسط شخص استاد افشار می باشد؟

بله تمامی محتوا اختصاصی کانال کلاس مشاوره ی فصل پاییز از جمله آزمون ها، مشاوره های صوتی و تصویری، مقالات و جلسات پرسش و پاسخ هفتگی توسط شخص استاد افشاد انجام خواهد شد و ایشان در اینکار دستیار،منشی و همکاری نخواهد شد.

ارتباط اعضای کانال اختصاصی با استاد افشار از چه طریقی است؟

ربات تلگرامی برای اینکار در نظر گرفته شده است که سوالات شرکت کنندگان در طرح کلاس مشاوره ی بهار در آن مطرح میگردد.

و در پایان هر هفته استاد افشار از طریق لایو اینستاگرام به این سوالات پاسخ خواهد داد و همینطور ویس این لایو در کانال اختصاصی کلاس مشاوره ی پاییز قرار داده می شود.

رقابت درسی شرکت کنندگان به چه صورت است و چه جوایزی دارد؟

رقابت درسی داوطلبان به دو صورت است:

حالت اول) از بین داوطلبانی که به شکل منظم هر شب ساعت مطالعه و تست و تمرین خود را برای ما ارسال کنند اگر تعداد محدود باشد به همه ی آنها و اگر تعداد زیاد باشد به قید قرعه جوایز نقدی تعلق می گیرد.

حالت دوم) در صورتی که داوطلبی با ارئه ی مستندات 500 نمره تراز بین دو آزمون خود پیشرفت داشته باشد باز هم به قید قرعه جوایز نقدی و وقت مشاوره ی رایگان خصوصی به برگزیدگان تعلق می گیرد.

نحوه برگزاری کوئیز ها و نمونه سوالات طرح به چه شکل است؟

با توجه به شرایط داوطلبان کنکور و دانش آموزان پایه ی یازدهم از ابتدای آغاز طرح کلاس مشاوره تا اتمام آن سه کوئیز اختصاصی در هر هفته از مباحث پایه و سال دوازدهم به صورت اختصاصی برای شرکت کنندگان قرار می گیرد. منبع طرح سوالات این کوئیز ها از سوالات استاندارد آزمون های آزمایشی امسال و سال های پیشین و همینطور سوالات تالیفی مدارس برتر خواهد بود. که در سطوح مختلف در اختیار اعضای کانال قرار میگیرد. هر کوئیز شامل 80 سوال و از هر درس 10 سوال مطرح شده است. برای دانش آموزان سال یازدهم هفته ای یک کوئیز (به دلیل پیشروی کم تدریس مباحث در مدارس) و برای کنکوری های نظام قدیم و جدید در هر سه رشته ی تجربی،ریاضی و انسانی هفته ای سه کوئیز قرار میگیرد. این سوالات صرفا در این کانال به صورت اختصاصی در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت.

آیا محتوای کلاس مشاوره اختصاصی است؟

بله، تمام محتوای کلاس مشاوره اعم از ویس های انگیزشی، عکس نوشته، فیلم،پادکست، جلسات پرسش و پاسخ و طرح کوئیز ها هفتگی به صورت کاملا اختصاصی و برای سال تحصیلی 99-98 توسط استاد علیرضا افشار تهیه و تنظیم شده است.

زمان ثبت نام در طرح کلاس مشاوره بهار در چه بازه ای است؟

از ابتدای اردیبهشت ماه تا آخر تابستان می توانید می توانید در این طرح شرکت کنید و با توجه به ماندگاری محتوای پیشین در کانال اختصاصی دوستانی که با تاخیر در این طرج شرکت کرده اند می توانند از مطالب گذشته استفاده کنند.

نکته: این تاریخ ثبت نام در طرح است نه تاریخ عضویت شما،شما عزیزان از زمان پرداخت هزینه تا آخر شهریور در کانال کلاس مشاوره بهار عضو خواهید بود.

آیا می توان در طرح کلاس مشاوره تابستان و پاییز و زمستان نیز شرکت کرد؟

بله، با توجه به محتوای متفاوت طرح کلاس مشاوره ی تابستان و طرح کلاس مشاوره پاییز و طرح کلاس مشاوره زمستان عزیزانی که علاقمند به شرکت در این طرح هستند می توانند به صفحه ی طرح کلاس مشاوره ی تابستان و طرح کلاس مشاوره پاییز و طرح کلاس مشاوره زمستان مراجعه و با پرداخت هزینه در طرح تابستان، طرح پاییز، طرح زمستان و یا هر سه طرح نیز عضو شوند.