مشاوره تحصیلی

 

علیرضا افشار دارای بیش از 13 سال سابقه مشاوره تحصیلی و برگزاری کارگاه ها و همایش های تحصیلی و آموزشی در 28 استان کشور است که تا کنون 8 رتبه تک رقمی و ده ها رتبه دو رقمی و سه رقمی (تصاویر بخشی از نتایج در ادامه همین صفحه قرار گرفته) در میان دانش آموزان خود در هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی داشته است.

کنکور سال آزمون و خطا نیست، به استناد بررسی روند مطالعاتی و حركتی داوطلبان موفق در سال كنكور ، حساسيت استفاده از مشاور کنکور و راه شناس خبره بيش از ديگر ابزارها و فاكتورها تاثير گذار خواهد بود و از اتلاف وقت و هزينه شما جلوگيری خواهد كرد.

برای ارتباط با استاد افشار جهت برگزاری همایش های مشاوره تحصیلی در شهر خود و یا ثبت نام در مشاوره های حضوری و تلفنی از طریق تماس تلفنی هر روز 9 الی 13 و 16 الی 20 و ارسال پیام 24 ساعته در اپلیکشن تلگرام/ایتا با شماره ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳ در تماس باشید.

مشاوره تک جلسه تلفنی کنکور

 

  • 30 دقیقه زمان تماس مشاوره ی فردی
  • مشورت درباره ی برنامه ی کوتاه و بلند مدت بصورت سوال و جواب
  • ارائه راهکار برای مشکلات شما

مشاوره ـ برنامه ریزی ماهانه کنکور

 

  • ماهانه ۸ جلسه برنامه ریزی به همراه نظارت روزانه و آزمونک های هفتگی
  • هفته ای ۲ بار تماس میگیرید و برای ۳ روز آینده حجم برنامه دریافت میکنید
  • وقت هر جلسه مشاوره برحسب نیاز و خواست شما می باشد و محدودیتی ندارد
  • به منظور نظارت روزانه، هرشب گزارش کار درسی و درصدهای آزمونک از طریق پیامک ارسال میکنید
  • وقت اولیا در صورت تمایل برای دریافت گزارش کار فرزند خود
  • کوئیز های هفتگی اختصاصی متناسب با سطح و برنامه شخصی داوطلب
  • عضویت رایگان در آکادمی آموزشی علیرضا افشار!

همه مراحل مستقیما توسط استاد افشار انجام میشود
حداکثر تایم انتظار شما برای تماس 24 ساعت و حتما قبل از 24 ساعت مشاوره انجام میشود.

درخواست مشاوره شخصی با علیرضا افشار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه و همچنین ثبت نام دوره های مشاوره تلفنی کنکور (تک جلسه تلفنی ـ ماهانه تلفنی) و مشاوره حضوری کنکور (تک جلسه حضوری ـ ماهانه حضوری) میتوانید:

از طریق تماس تلفنی هر روز 9 الی 13 و 16 الی 20

و یا ارسال پیام 24 ساعته در اپلیکشن تلگرام/ایتا

از طریق شماره زیر

09358960503

اقدام کنید


بخشی از نتایج قبولی دو سال گذشته استاد علیرضا افشار


چند نکته مهم در مورد نتایج

۱) از آنجایی که در مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار به علت فشار روانی ایام انتخاب رشته و اعلام نتایج به ندرت از کسی نتیجه نهایی کنکور پرسیده میشود این نتایج داوطلبانی است که خودشان اعلام کرده اند.

۲) انتشار تصاویر ترتیب خاصی ندارد و بر اساس رتبه یا رشته مرتب نشده است.

۳) مشاور نقش یک راهنما و همراه در سال کنکور را دارد، نتیجه گرفتن یا نگرفتن داوطلب بیش از هرچیز به تلاش و استمرارش در سال کنکور بستگی دارد.

در آخر امیداوریم در کنکور امسال خبر موفقیت شما عزیزان را بشنویم.


چرا مشاوره تحصیلی کنکور علیرضا افشار؟

 

کنکور سال آزمون و خطا نیست

 

علیرضا افشار دارای بیش از 13 سال سابقه مشاوره تحصیلی و برگزاری کارگاه ها و همایش های تحصیلی و آموزشی در 28 استان کشور است که تا کنون 8 رتبه تک رقمی و ده ها رتبه دو رقمی و سه رقمی در میان دانش آموزان خود در هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی داشته است.

به استناد بررسی روند مطالعاتی و حركتی داوطلبان موفق در سال كنكور ، حساسيت استفاده از مشاور کنکور و راه شناس خبره بيش از ديگر ابزارها و فاكتورها تاثير گذار خواهد بود و از اتلاف وقت و هزينه شما جلوگيری خواهد كرد.

از دیدگاه ما برای موفقیت در کنکور فقط لازم است که قوانین ساده ای که برای آن وجود دارد را رعایت کنی ؛ همه افراد موفق در کنکور نیز از همین قوانین استفاده کرده اند و نمیتوانی شخصی را پیدا کنی که با روش مطالعه،برنامه ریزی و تست زنی نادرست در کنکور نتیجه گرفته باشد.

 

مزیت داشتن مشاور دلسوز و مستقل ( غیر تبلیغاتی )

 

می تواند در ثبت نام کلاس های درسی موثر ، خرید بهترین محصولات آموزشی و منابع کمک درسی متناسب با شرایط علمی به شما کمک کند و با ارایه راهکارها و برنامه های درسی و اثر گذاری روانی ـ انگیزشی مناسب در بازه های مختلف زمانی سکان هدایت و فرمان موفقیت شما را در دست گیرد و این کمک باعث کاهش هزینه های اضافی شما و از بین رفتن سردرگمی شما در زمینه ی پیمودن مسیر موفقیت در کنکور میشود.

چرا برای مشاوره خصوصی هزینه کنیم وقتی می توانیم برنامه آماده و بلند مدت با قیمتی کمتر بخریم یا از بودجه بندی آزمون ها رایگان استفاده کنیم ؟

 

از دیدگاه ما دادن یک برنامه مشترک برای همه مثل همه یعنی برنامه ندادن به همه

زمانی که برنامه ریزی کلی دریافت میکنید حداقل به دو مشکل برمیخورید:

اول اینکه برنامه مطابق با سطح علمی شما نیست و باتوجه به تسلط شخصی شما در دروس مختلف ریخته نشده است؛ (پس از دیدگاه شما برای برخی دروس کم حجم و برای برخی دیگر سنگین است)
همچنین به احتمال زیاد این برنامه از پیش تعیین شده با سرعت پیشروی کلاس ها و منابع آموزشی شما مطابقت ندارد .

دوم اینکه خیلی از برنامه ها صرفا به روی کاغذ می مانند و اجرایی نیستند ؛ چون در صورتی که از این مدل برنامه ها عقب بیفتید انعطاف لازم برای دوره و توقف پیشروی را ندارد و عمدتا برنامه های بلند مدت و از پیش ریخته شده صرفا ظاهر گول زننده و منظم همراه با دوره های زیاد را دارند اما در منطق حجم کار انجام شده ، تعداد دورهای مطالعه یک درس و انتخاب فصول اولویت دار برای هر داوطلب کاری بس زمان بر و تخصصی می باشد که با بررسی دقیق روند حرکتی و تسلط علمی وی امکان پذیر است.

ارائه برنامه شخصی با فاصله ی ٣ روز متناسب با آزمون و كلاس هاي آموزشي و سطح و سن شما

 

چرا برنامه های ۳ روزه ؟

از نظر ما وقتی مشاوره تلفنی کنکور دریافت میکنید باید به این موضوع دقت داشته باشید تا برنامه ریزی های بلند مدت به شما داده نشود. زمانیکه شما طولانی مدت برنامه دریافت میکنید ، مثلا هفتگی … باعث میشود که فاصله ی زمانی شما تا اتمام برنامه زیاد شود و همین امر زمینه را برای کم کاری شما در روز های اولیه افزایش میدهد. خیلی اوقات دانش آموز زمانیکه برنامه ریزی هفتگی دریافت میکند ، در روز های اول کم کاری می کند و این امر در طولانی مدت به ضرر شخص تمام خواهد شد.

زمانیکه برنامه ریزی طولانی مدت دریافت میکنید باعث میشود تا کمتر با مشاور در تماس باشید و در تماس نبودن شما با مشاور باعث میشود نتوانید راهنمایی های به موقعی دریافت کنید. این نکته نیز از معایب برنامه ریزی بلند مدت میباشد.
ولی برنامه های سه روزه هم باعث میشود تا شخص کم کاری نکتد و هم اینکه بتواند بیشتر با مشاور تحصیلی خود در تماس باشد.

 

پشتيبانی پيامكی و تلفنی برای پاسخ به ابهامات و سوالات شما

 

مشاوره ماهانه این مجموعه هر هفته ۲ مرتبه و در مجموع ماهانه هشت جلسه می باشد بخشی از زمان به ارایه برنامه اختصاص می یابد و بخشی به پاسخ به پرسش های شما
به علاوه در صورتیکه طی ۸ جلسه گفتگو تلفنی بخشی از سوالات باقی ماند میتوانید در قالب پیامک و درخواست وقت مشاوره تلفنی بیشتر ( کاملا رایگان ) سوالات خود را مطرح و پاسخ بگیرید.

آزمونک های سه روز یکبار

 

برگزاری آزمون های سه روز یکبار با هدف پیشرفت چشمگیر دانش آموزان است
این آزمون های در قالب فایل PDF کاملا شکیل بهمراه پاسخ کلیدی و تشریحی از داوطلبانی که با استاد افشار مشاوره دارند گرفته میشوند.
در هر آزمون ۸ درس مختلف و از هر کدام ۱۰ سوال به صورت زماندار استاندارد از برنامه سه روزه ای که خوانده اید آزمون میدهید تا مشخص شود که تسلط قابل قبولی دارید یا خیر

اینکار باعث چک شدن مستمر و پلکانی دانش آموز قبل از آزمون آزمایشی اصلی میگردد و نقاط ضعف، به سرعت شناسایی و برطرف میشوند و همچنین چهارشنبه قبل از هر آزمون قلمچی بطور کاملا مدل سازی شده و دقیق به تعداد تست های پیش بینی شده و در زمان استاندارد آزمون کانون قلمچی از داوطلبان عزیز پیش آزمون گرفته میشود که این تمرین حکم تیر خلاص را و پایان اشتباهات متداول دانش آموزان در سر جلسه خواهد داشت و پیشرفت خوبی در رشد تراز عزیزان خواهد گذاشت .

آزمون های دپارتمان مشاوره استاد افشار برای دانش آموزان پابه های یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیلان نظام قدیم در هر سه رشته تجربی ـ ریاضی ـ انسانی تدارک دیده شده است و سوالات این آزمون ها از سوالات کنکورهای سالهای قبل و آزمونهای آزمایشی سالهای قبل انتخاب میشوند و کاملا استاندارد میباشند.

مشاوره ، برنامه ریزی ، چکینگ روزانه و … توسط شخص استاد انجام میشه یا اینکه ایشان مثل خیلی از مشاوران دستیار دارند؟

 

تاکید می کنم که تمام هشت جلسه مشاوره ماهانه و بررسی روزانه عملکرد درسی شما و همچنین پاسخ به پرسش ها و تماس اولیا و کلیه خدمات فقط و فقط با شخص آقای افشار صورت می پذیرد و پشتیبان درسی و دستیار مشاور و … در این مجموعه نداریم.
حتی گزارش کارهای روزانه شما عزیزان نیز در پایان هرشب باید برای شماره شخصی استاد فرستاده شود و هر ۳ روز گزارش عملکردها و درصدهای کوییز های روزانه توسط استاد در هنگام وقت تماس تلفنی بعدی چک خواهد شد .

همچنین در این مجموعه وقت گفتگو تلفنی مستقیم استاد افشار با اولیا نیز پیش بینی شده است تا این عزیزان نیز هرشب (بجز جمعه ها) پیگیری وضعیت درسی فرزندانشان باشند.

 

ماهی دادن یا ماهیگیری یاد دادن ؟

 

ما این را اطمینان میدهم که با دو ماه شرکت در این دوره مشاوره ـ برنامه ریزی علمی و اصولی میتواند تاثیری روی شما بگذارد که قطعا در ماه های آینده خودتان مشاور شخص خودتان باشید و در کنکور نتیجه بگیرید.

اگرچه همه دانش آموزان می توانند در صورت تمایل و رضایت هر ماه مشاوره خود را تمدید و تا روز کنکور فعالیت خود را با مجموعه ادامه دهند.

در مجموعه کاری ما دلیلی برای ثبت نام چند ماهه وجود ندارند و تمام ثبت نام ها یک ماهه انجام میشود و داوطلب در صورت رضایت میتواند ادامه دهد .

شما با ثبت نام در دوره مشاوره و برنامه ریزی ماهانه استاد افشار دیگر به هیچ وجه لازم نیست دنبال روش های دیگری بروید یا برای سوالات خود جستجو کنید، چون ما ایمان داریم که اگر فقط به هر آنچه در جلسات مشاوره و کارگاه های آموزشی یاد میگیرید عمل کنید و حتی اگر یکسال هیچ مقاله مشاوره ای دیگری نخوانید در کنکور بهترین رتبه ممکن حتی تک رقمی و دو رقمی را کسب میکنید.

نتیجه گیری

 

داشتن مشاور تحصیلی با تجربه ، با سواد و غیر تبلیغاتی بهترین سرمایه گذاری در سال کنکور می باشد و در وقت و زمان شما صرفه جویی می کند

برای ارتباط با استاد افشار جهت برگزاری همایش های مشاوره تحصیلی در شهر خود و یا ثبت نام در مشاوره های حضوری و تلفنی از طریق تماس تلفنی هر روز 9 الی 13 و 16 الی 20 و ارسال پیام 24 ساعته در اپلیکشن تلگرام/ایتا با شماره ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳ در تماس باشید.

رزرو وقت مشاوره مستقیم

دکمه بازگشت به بالا