مشاوره خصوصی علیرضا افشار

برگزاری همایش

 

این روزها بعد از گذشت سال ها و با آمدن مدارس هوشمند ، کلاس های تقویتی و کنکور و همچنین تحولی عظیم در صنعت نشر آموزشی کشور و ظرفیت های بالا پذیرش و قبولی دانشگاه ها خیلی ها ، فکر می کردند که کنکور دادن راحت تر از قبل شده و فقط کافیست منابع و امکانات خوب گرد هم بیاوریم و از دانش آموزان انتظار نتایج عالی داشته باشیم؛ بی آنکه آموزش استفاده از ابزارها و مهارت های کاربردی موفقیت تحلیلی و مدیریت یکپارچه و ایجاد هماهنگی بین اجزای مختلف کنکور را به آنها آموزش دهیم .

فرض کنید مجهز ترین بیمارستان دنیا را دارید،اما اگر پزشکان حاذق و ماهری نداشته باشید ایا امکانات شما با وجود با ارزش بودن بی مصرف نمیشوند؟ همیشه در کنار امکانات باید راهنما هم باشد،شما میتوانید با برگزاری چند همایش یا کارگاه در آموزشگاه،شهر یا مدرسه خود نتایج فوق العاده ای را در کارنامه های شاگردان خود شاهد باشید و لبخند رضایت را بر لب آنان و خود بنشانید.

 • تاثیر مشاور تحصیلی

در حال حاضر دیگر کمتر کسی از کارکرد مثبت یک مشاور تحصیلی در زمینه راهنمایی و تصحیح عملکرد دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بی خبر است و بسیاری از داوطلبان کنکور پس از گذشت اندک زمانی به وجود پشتیبان و ناظری با تجربه برای ایجاد هماهنگی و رفع سردرگمی های خود اذعان دارند.

همچنین در برخی از سیستم های آموزشی معتبر قبل از هرچیز و از همان ابتدا سال تحصیلی با اعتماد به مشاوری با تجربه ، وظیفه آموزش و واکسینه شدن دانش آموزان در مواجهه با مشکلات پیش رو در مسیر موفقیت کنکور را برای جلوگیری از اتلاف وقت ، هزینه و کاهش استرس به او می سپارند ، تا از ابتدا دانش آموزان در مسیر صحیح و کم چالش تری قرار گیرند .

 • در یک همایش یا کارگاه راجب چه چیزی حرف زده میشود؟

در اصل باید بگوییم که موضوع اصلی برنامه به انتخاب شماست ؛ اما بطور معمول در بازه های مختلف سال موضوعات خاصی میتواند مد نظر شما و دانش آموزان باشد؛ مثلا در بازه تیر ماه نحوه استارت و شروع برای کنکور، یا در اواخر آذر ماه آموزش جمع بندی و کسب موفقیت در امتحانات ترم اول موضوعات پر طرفداری هستند،با توجه به بازه ای که در آن قرار و سعی می شود که بهترین موضوع ممکن را انتخاب کنیم تا هم دانش آموزان بتوانند پاسخ سوالات خودشان را بگیرند هم هیچ صندلی سالن خالی نماند.

ضمنا اجرای برنامه توسط استاد افشار به هیچ عنوان تبلیغاتی نبوده و صرفا مباحث علمی ـ آموزشی بیان خواهد شد و این نگاه بی طرف اعتماد به ایشان را طی ۱۰ سال سابقه درخشان دوچندان کرده است .

 • برنامه به چند بخش تقسیم میشود؟

معمولا در برنامه ها و همایش ها ۷۵ درصد زمان به تدریس مشاوره و ۲۵ درصد باقی مانده به پرسش و پاسخ و رفع اشکالات دانش آموزان پرداخته میشود

 • شرایط و هزینه های دعوت از استاد علیرضا افشار

هزینه برگزاری همایش نیم روزه مشاوره آموزشی_انگیزشی به مدت ۳ ساعت مفید (فقط صبح تا ظهر) ۳میلیون تومان می باشد

هزینه برگزاری همایش یک روزه کامل مشاوره آموزشی_انگیزشی به مدت ۶ ساعت (دو سانس مجزا) ۴میلیون تومان می باشد

همچنین برگزاری کارگاه های (تربیت مشاور) ویژه آموزش اصول مشاوره شغلی ـ تحصیلی برای همکاران فرهنگی با اعطای مدرک رسمی مراکز آموزشی معتبر و آموزش و پرورش با تعرفه های مصوب نظام مشاوره و روانشناسی نیز توسط این مرکز انجام می پذیرد .

همایش استاد افشار

 • معرفی مختصری از استاد علیرضا افشار

 • مشاور آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران (واحد البرز)
 • عضو دائم هسته های مشاوره و دپارتمان علوم تربیتی مناطق آموزش و پرورش
 • مدرس دوره های آموزشی برترین مشاورین تهران و دیگر شهرها
 • سخنران صدها همایش آموزشی _ انگیزشی و برگزارکننده بیش از ۱۸.۰۰۰ ساعت برنامه در ۲۸ استان کشور
 • بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق به عنوان مشاور دبیرستان های استعدادهای درخشان (سمپاد) استان های مختلف کشور
 • برنامه ریز تحصیلی مستقیم ده ها رتبه دو رقمی و هشت رتبه تک رقمی کنکور دهه ۹۰ و مشاور رتبه ۱ کنکور ۹۸ کشوری

برگزاری همایش در شهر شما

جهت هماهنگی برنامه و رزرو بهترین روز حداکثر دو هفته قبل از تاریخ مورد نظرتان برای برگزاری همایش/کارگاه به شماره ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳ از تلگرام/ایتا یا پیامک (sms) #برگزاری_همایش ارسال کنید یا در ساعت 9 الی 13 یا 16 الی 20 در تماس تلفنی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا