آموزش ویدئویی ثبت نام، خرید و استفاده از طرح های کلاس مشاوره و دوره های آموزشی کلیک کنید
آموزش ویدئویی ثبت نام، خرید و استفاده از طرح های کلاس مشاوره و دوره های آموزشی کلیک کنید
0
0

آکادمی مشاوره ای و انگیزشی علیرضا افشار

هدف از راه اندازی آکادمی دسترسی بیشتر و بهتر دانش آموزان داوطلبان کنکور سراسری به امکانات آموزشی و مشاوره ای است.در آکادمی طرح های ویژه ی مشاوره ای، مقالات و ویدیوهای انگیزشی و آموزشی قرار میگیرد.

 

به امید موفقیت شما عزیزان در کنکور سراسری و زندگی

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های ویژه کاربران ویژه

طرح های آموزشی آکادمی علیرضا افشار

طرح های آموزشی علیرضا افشار از جمله طرح های آموزشی فصلی مانند طرح های کلاس مشاوره و همچنین طرح های خاص مانند طرح انتخاب رشته کنکور سراسری در این بخش قرار گرفته اند.سعی ما در این طرح ها فراهم کردن مطالب باکیفیت و اختصاصی با کمترین قیمت ممکن برای شما عزیزان است.

alirezaafshar-rocket

محتوای ویژه کلاس مشاوره بهار

مطالب این دوره کاملا متناسب با فصل بهار کنکور و موفقیت در این فصل در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد، لازم به ذکر است این مطالب به صورت کاملا اختصاصی برای شرکت کنندگان منتشر می شود و در سایر رسانه های استاد علیرضا افشار موجود نیست.این طرح مناسب تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور،همکاران و دانشجویان علاقمند به مشاوره تحصیلی و مدیران مدارس می باشد.

pink-fl2

آخرین مقالات و اطلاع رسانی ها

اطلاع رسانی های مخصوص کاربران ویژه

آخرین آزمون ها و کوئیزها

آزمون های مخصوص کاربران ویژه

آخرین پادکست ها

آموزش های مخصوص کاربران ویژه

شرکت در طرح کلاس مشاوره چه مزایایی دارد؟

قراره چیکار کنیم؟

تو آکادمی قراره با هم چیزای مختلفی یاد بگیریم چه برای کنکور و چه از نظر انگیزشی تا به هدف اصلی که موفقیت تو زمینه درسی و زندگی هست برسیم،همراهی شما برامون خیلی ارزشمنده

دلیل اصلی آکادمی

دلیل اصلی راه اندازی آکادمی این بود که علاوه بر مطالبی که بیشتر از 10 سال به طور رایگان منتشر کردیم،بستری هم برای ابزار ها و امکانات آموزشی ویژه فراهم کنیم و مسیر پیشرفت رو سریعتر طی کنیم.

مسیر پیشرفت

آموزش ها و ابزار های که در آکادمی علیرضا افشار قرار میگیره طوری طراحی و برنامه ریزی شده که قدم به قدم تو سطح درسی و اطلاعات مشاوره ای پیشرفت کنید و به هدف خودتون برسید.

چرا دوره های ویژه؟

مطالبی که در دوره های ویژه ی آکادمی قرار میگیره بطور اختصاصی و متناسب با موقعیت زمانی خاص اون طرح برای اعضاء تولید شده و تو سایر رسانه های علیرضا افشار قرار نمیگیره.