طرح کلاس مشاوره تابستان کنکور

 

چرا کلاس مشاوره ی تابستان کنکور؟

 

پس از 10 سال سابقه و تجربه مشاوره و همچنین کار با هزاران داوطلب کنکوری متوجه شدیم که یک چیز میان اکثر داوطلبان در ماه های آغازین کنکور مشترک است.
در ماه‌های آغازین زمان و انگیزه داوطلبان زیاد است اما همواره با سردرگمی و تردیدی رو به رو هستند که آیا انتخاب‌هایی که کرده اند آهنا را به هدف خود می رساند یا نیاز به بازنگری و تغییراتی است.
که در این صورت 2 دسته داوطلب کنکور خواهیم داشت یک دسته بدون توجه به این موضوع به کار خود ادامه می‌دهند و نیمه‌های سال متوجه می شوند راهی که در پیش گرفتند اشتباه بوده و به دنبال جبران می روند و باید کار فشرده‌ تر و پراسترس‌ تری را انجام دهند.
سری دیگر از بچه‌ها در برابر این موضوع خیلی سردرگم می شوند و این سر در گمی حاصلی جز هدر دادن وقت ندارد.
ایده تشکیل کلاس مشاوره این بود که در یک فضای آرام به بچه‌ های دوازدهم، نظام قدیم، دهم، یازدهم و حتی مشاوران و همکارانی که می‌خواهند اطلاعات خود را ارتقا دهند آموزش‌هایی را ارائه کنیم..

در طرح کلاس مشاوره ی تابستان از ابتدای شهریور ماه به صورت هفتگی برنامه ی پیشنهادی شروع صفر برای اعضا قرار خواهد گرفت.

 

کلاس مشاوره ی تابستان شامل چه مطالبی است؟

 • آموزش برنامه ریزی کنکور
 • بررسی منابع آموزشی کنکور
 • بررسی آزمون های آزمایشی
 • افزایش انگیزه برای کنکور
 • شیوه ی مطالعه و خلاصه نویسی دروس
 • ارتقا درصد در آزمون های آزمایشی
 • پرسش و پاسخ مستقیم با استاد افشار
 • روش های تست زنی و دوره کنکور
 • کوئیز های منظم و اختصاصی هفتگی
 • تکنیک های بالا بردن کیفیت مطالعه
 • مهمترین اصول بهخوانی دروس پایه دبیرستان
 • چگونه رتبه برتر کنکور بشیم؟
 • چگونه در تابستان از رقبا جلو بزنیم؟
 • و مطالب مفید متعدد دیگر در راستای موفقیت کنکور
 • آموزش برنامه ریزی کنکور
 • بررسی منابع آموزشی کنکور
 • بررسی آزمون های آزمایشی
 • افزایش انگیزه برای کنکور
 • شیوه ی مطالعه و خلاصه نویسی دروس
 • ارتقا درصد در آزمون های آزمایشی
 • روش های تست زنی و دوره کنکور
 • کوئیز های منظم و اختصاصی هفتگی
 • تکنیک های بالا بردن کیفیت مطالعه
 • مهمترین اصول بهخوانی دروس پایه دبیرستان
 • چگونه رتبه برتر کنکور بشیم؟
 • چگونه در تابستان از رقبا جلو بزنیم؟
 • و مطالب مفید متعدد دیگر در راستای موفقیت کنکور
در این طرح ما به کسی برنامه ی فردی نمی‌ دهیم و به هیچ وجه یک نسخه‌ی کلی برای همه پیچیده نمی شود. زیرا به اینکار برنامه فروشی می‌گویند نه مشاوره!

در طرح کلاس مشاوره ی تابستان از ابتدای شهریور ماه به صورت هفتگی برنامه ی پیشنهادی شروع صفر برای اعضا قرار خواهد گرفت.

 


ویدیو توضیحات در مورد کلاس مشاوره تابستان


در طرح کلاس مشاوره ی تابستان از ابتدای شهریور ماه به صورت هفتگی برنامه ی پیشنهادی شروع صفر برای اعضا قرار خواهد گرفت.

شرکت در طرح

تنها با پرداخت 190 هزار تومان 95 هزار تومان

برای حدود 3 ماه آموزش

آموزش ها مستقیم توسط دکتر افشار

آموزش های منحصر به فرد در کانال تلگرام اختصاصی

برای شرکت در طرح مبلغ ۱۹۰ هزار تومان ۹۵ هزار تومان به شماره کارت زیر واریز کنید

6221-0612-2018-7670

به نام فاطمه جعفری روزبهانی

بعد از پرداخت به ایدی تلگرام @sabtenam_tarh پیام دهید


 

سوالات متداول طرح کلاس مشاوره ی تابستان

 

فلسفه تشکیل کلاس مشاوره تابستان چیست؟

با توجه به مسیر پر فراز و نشیب کنکور و رقابت تنگاتنگ داوطلبان برای کسب رشته ها و دانشگاه های برتر به فردی با تجربه و بی طرف که مسیر کلی را برای داوطلب مشخص کند احساس نیاز می شود. همچنین نیاز به شخصی است که تجربیات داوطلبان سال های گذشته،روش های علمی و اصولی برنامه ریزی، یادگیری، کیفیت مطالعه و مدیریت آزمون را به درستی به داوطلب منتقل نماید. مشاور مانند رهبر ارکستر عمل می کند و وظیفه ی هماهنگی عوامل مختلف مانند منابع، آزمون، کلاس های درس و … با یکدیگر برای پیشروی بدون نقص در مسیر موفقیت کنکور را برعهده دارد.

مشاوره های استاد افشار به چند صورت است؟

علاوه برا مشاوره های کاملا رایگان مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار که در کانال های تلگرامی، اینستاگرام و وبسایت استاد در دسترس است سه صورت مشاوره ی غیر رایگان نیز صورت میگیرد.

حالت اول) مشاوره ی اختصاصی که مشاور به صورت اختصاصی برنامه ریزی کنکور کوتاه مدت، کنترل و نظارت وضعیت درسی و آزمون ها و پاسخ به سوالات داوطلب و برطرف کردن ایرادات شخص صورت می گیرد برای درخواست و جزئیات این دسته می توانید به صفحه ی درخواست مشاوره مراجعه کنید.

با توجه به اینکه استاد علیرضا افشار تمامی مراحل مشاوره ی اختصاصی خود را صفر تا صد شخصا انجام می دهد و هیچگونه دستیار و منشی در روند مشاوره ی درسی وجود ندارد هر ساله تنها تعداد محدودی ظرفیت برای مشاوره های خصوصی وجود دارد.

حالت دوم) برگزاری همایش و کارگاه استاد افشار که در شهر های مختلف کشور به درخواست مدارس و موسسات مختلف برگزار می گردد. این نوع از خدمات مشاوره ای به دلیل اینکه عمدتا در مدارس برگزار میگردد معمولا امکان شرکت برای سایر دانش آموزان فراهم نیست در صورتی که امکان ثبت نام برای عموم فراهم باشد در صفحه ی اخبار آموزشی به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

حالت سوم) به منظور استفاده ی راحت تر علاقمندان از خدمات مشاوره ی عمومی از 3 سال پیش تصمیم گرفتیم کارگاه های مشاوره ای اختصاصی در شهر تهران برگزار کنیم که این کارگاه ها اکنون در قالبی کامل تر و با امکانات بیشتر در قالب کلاس های مشاوره ی کنکور برگزار می گردد.

طرح کلاس مشاوره تابستان مخصوص چه کسانی است؟

مطالب در این طرح به صورتی تهیه می گردد که قابل استفاده برای دانش آموزان سال دوازدهم، یازدهم و حتی سال های قبل تر، فارغ التحصیلان هر دو نظام قدیم و جدید، همکاران عزیز به خصوص کسانی که قصد شروع و یادگیری مشاوره ی تحصیلی را دارند،مدیران مدارس و موسسات آموزشی و همینطور والدین کنکوری ها می باشد.

مدت زمان و هزینه کلاس مشاوره تابستان چقدر است؟

هزینه ی کلاس مشاوره تنها 90 هزار تومان برای بیش از 3 ماه مطلب کاملا اختصاصی است!

یعنی کمتر از یک هزار تومان برای هر روز!

این مبلغ هزینه ای برابر با یک جلسه ی نیم ساعته مشاوره با استاد افشار می باشد.علت این هزینه ی ناچیز برای این طرح فراهم کردن شرایطی است که دانش آموزان با هر سطح مالی بتوانند از امکانات مشاوره ی تحصیلی با کیفیت استفاده نمایند.

آیا در کلاس مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی نیز ارائه میگردد؟

با توجه به اصل و اساس برنامه ریزی تحصیلی نمی توان یک برنامه را به صورت کلی و همگانی به داوطلبان کنکور ارائه کرد.

متاسفانه هم اکنون نیز تعدادی از مشاوران تحصیلی بدون در نظر گرفتن تفاوت های دانش آموزان و شرایط و وضعیت مختلف هر یک اقدام به برنامه ریزی یکسان و ثابت برای همه و فروش آن می کنند که امری کاملا اشتباه است.

در کلاس مشاوره تابستان استاد افشار شما اصول برنامه ریزی درسی با توجه به وضعیت خود را یاد خواهید گرفت و به بهترین شکل برای خود برنامه ریزی خواهید کرد.

آیا تمام خدمات طرح توسط شخص استاد افشار می باشد؟

بله تمامی محتوا اختصاصی کانال کلاس مشاوره ی فصل تابستان از جمله آزمون ها، مشاوره های صوتی و تصویری، مقالات و جلسات پرسش و پاسخ هفتگی توسط شخص استاد افشاد انجام خواهد شد و ایشان در اینکار دستیار،منشی و همکاری نخواهد شد.

ارتباط اعضای کانال اختصاصی با استاد افشار از چه طریقی است؟

ربات تلگرامی برای اینکار در نظر گرفته شده است که سوالات شرکت کنندگان در طرح کلاس مشاوره ی تابستان در آن مطرح میگردد.

و در پایان هر هفته استاد افشار از طریق لایو اینستاگرام به این سوالات پاسخ خواهد داد و همینطور ویس این لایو در کانال اختصاصی کلاس مشاوره ی تابستان قرار داده می شود.

رقابت درسی شرکت کنندگان به چه صورت است و چه جوایزی دارد؟

رقابت درسی داوطلبان به دو صورت است:

حالت اول) از بین داوطلبانی که به شکل منظم هر شب ساعت مطالعه و تست و تمرین خود را برای ما ارسال کنند اگر تعداد محدود باشد به همه ی آنها و اگر تعداد زیاد باشد به قید قرعه جوایز نقدی تعلق می گیرد.

حالت دوم) در صورتی که داوطلبی با ارئه ی مستندات 500 نمره تراز بین دو آزمون خود پیشرفت داشته باشد باز هم به قید قرعه جوایز نقدی و وقت مشاوره ی رایگان خصوصی به برگزیدگان تعلق می گیرد.

نحوه برگزاری کوئیز ها و نمونه سوالات طرح به چه شکل است؟

با توجه به شرایط داوطلبان کنکور و دانش آموزان پایه ی یازدهم از ابتدای آغاز طرح کلاس مشاوره تا اتمام آن سه کوئیز اختصاصی در هر هفته از مباحث پایه و سال دوازدهم به صورت اختصاصی برای شرکت کنندگان قرار می گیرد. منبع طرح سوالات این کوئیز ها از سوالات استاندارد آزمون های آزمایشی امسال و سال های پیشین و همینطور سوالات تالیفی مدارس برتر خواهد بود. که در سطوح مختلف در اختیار اعضای کانال قرار میگیرد. هر کوئیز شامل 80 سوال و از هر درس 10 سوال مطرح شده است. برای دانش آموزان سال یازدهم هفته ای یک کوئیز (به دلیل پیشروی کم تدریس مباحث در مدارس) و برای کنکوری های نظام قدیم و جدید در هر سه رشته ی تجربی،ریاضی و انسانی هفته ای سه کوئیز قرار میگیرد. این سوالات صرفا در این کانال به صورت اختصاصی در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت.

آیا محتوای کلاس مشاوره اختصاصی است؟

بله، تمام محتوای کلاس مشاوره اعم از ویس های انگیزشی، عکس نوشته، فیلم،پادکست، جلسات پرسش و پاسخ و طرح کوئیز ها هفتگی به صورت کاملا اختصاصی و برای سال تحصیلی 99-98 توسط استاد علیرضا افشار تهیه و تنظیم شده است.

زمان ثبت نام در طرح کلاس مشاوره تابستان در چه بازه ای است؟

از ابتدای تیر ماه تا آخر شهریور می توانید می توانید در این طرح شرکت کنید و با توجه به ماندگاری محتوای پیشین در کانال اختصاصی دوستانی که با تاخیر در این طرج شرکت کرده اند می توانند از مطالب گذشته استفاده کنند.

نکته: این تاریخ ثبت نام در طرح است نه تاریخ عضویت شما،شما عزیزان از زمان پرداخت هزینه تا اواخر شهریور در کانال کلاس مشاوره تابستان عضو خواهید بود.