جزوه زیست دهمجزوه و تست زیست شناسیجزوه و نمونه سوال تستی کنکوری

جزوه خلاصه و جمع بندی نکات مهم زیست شناسی دهم

جزوه چکیده کنکور 7 فصل زیست 1 سال دهم تجربی

با جزوه ی رایگانی دیگر از وبسایت علیرضا افشار همراه ما باشید.همکار گران قدر جناب آقای امیررضا گراوند تمامی نکات و خلاصه درسهای زیست شناسی پایه دهم را در ۲۸ صفحه به شکل خلاصه جمع بندی کردند ، این جزوه شامل خلاصه نکات درسها و تمام تصاویر مهم در زیست شناسی پایه دهم رشته تجربی می باشد .

با استفاده از این جزوه میتوانید در کمترین زمان به بهره وری بالاتری نسبت به بقیه دانش آموزان و داوطلبان برسید .

داوطلبان کنکوری برای جمعبندی بهتر و موفقیت در کنکور و همچنین آزمونهای آزمایشی سازمان سنجش و قلم چی و گاج میتوانید از این جزوه استفاده نمایید ، حتی دبیران زیست شناسی نیز میتوانند برای آمادگی بیشتر و بالا بردن کیفیت تدریس این جزوه خلاصه نکات را مطالعه کنند .

در مرکز مشاوره تحصیلی افشار توصیه میکنیم برای موفقیت در امتحانات پایان ترم و کنکور مطالعه این جزوه را به تمامی داوطلبان توصیه میکنند ، در این جزوه تمامی نکات و تصاویر مهم موجود در هفت فصل زیست شناسی جمع آوری شده و در دسترس شما عزیزان قرار گرفته تا با صرف زمان و انرژی کمتر به درصد بالایی در کنکور دست پیدا کنید.

این جزوه به صورت رایگان در اختیار شما داوطلبان و دانش اموزان قرار گرفته ، به هیچ عنوان به سایتهایی که بابت دانلود این جزوه از شما پول دریافت میکنند اعتماد نکنید.

باکس دانلود

مؤلف: آقای امیررضا گراوند (biogeravand)
پایه تحصیلی : دهم
تعداد صفحه : 28
حجم کل :  3.5MB
منبع: وبسایت علیرضا افشار

دانلود جزوه
در صورت هرگونه نارضایتی یا مشکل میتوانید به بات poshtiban_sitebot در تلگرام پیام دهید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام،استاد.وقت بخیر.در گروه ریاضی،با توجه به کارنامه قبولی سالهای قبل و “سامانه راهنمای سنجش“، احتمال `میرفت` رتبه ۷۰۰۰ منطقه دو ،در کد رشته محل مهندسی کامپیوتر، “حداقل “دانشگاه علم و فناوری مازندران پذیرفته شود.چطور نتیجه قبولی متفاوت تر است؟

    1. سال قبل لزوما نمیشه ملاک امسال کرد
      شاید اون جایی که شما میخواستی امسال خیلی زودتر انتخاب کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا