انتخاب رشته

انتخاب رشته کنکور سراسری مستقیم استاد علیرضا افشار

مراحل انتخاب رشته مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار به چه صورت است؟

1مرحله اول) تحلیل کارنامه کنکور و تحلیل آن

بعد از دریافت کارنامه کنکور سراسری و اعلام نتایج و تحلیل  کارنامه و اطلاعات مندرج در کارنامه اولیه کنکور به صورت کامل توسط علیرضا افشار صورت میگیرد.

مرحله دوم) تیپ شخصیتی برای انتخاب رشته

انواع مختلف آزمونهای لازم اعم از تیپ شخصیتی و شغلی داوطلب برای انتخاب بهتر رشته و شغل آینده به داوطلب ازائه میگردد و نتیجه تست تیپ شخصیتی مناسب به داوطلب و تحلیل کامل آن توسط علیرضا افشار به اطلاع داوطلب میرسد

مرحله سوم) مکالمه تلفنی اول انتخاب رشته

مکالمه تلفنی اول با علیرضا افشار و برای مشخص کردن قبولی های احتمالی داوطلب و پیشنهاد رشته و شهرهایی که احتمال قبولی بیشتری دارد.

مرحله چهارم) ارائه لیست اولیه انتخاب رشته

ارائه لیست اولیه انتخاب رشته حداقل ۲۵۰ تایی برای داوطلب بر اساس مراحل گذشته،در این لیست بهترین رشته ها و دانشگاه هایی که با توجه به نتیجه داوطلب ممکن است به داوطلب ارائه میگردد.

مرحله پنجم) شخصی سازی با توجه به نظرات خانواده

آموزش انتخاب رشته  لازم به داوطلب و خانواده برای اعمال اولویت های شخصی انتخاب رشته ی شخص و خانواده در لیست (آموزش شخصی سازی فردی و اعمال نظر داوطلب و خانواده ایشان در لیست مورد نظر)

مرحله ششم) تهیه لیست دست نویس انتخاب رشته

تهیه لیست دست نویس انتخاب رشته توسط داوطلب و ارسال آقای برای استاد برای بررسی های بیشتر و هماهنگ سازی نظرات

مرحله هفتم) مکالمه تلفنی دوم انتخاب رشته

مکالمه تلفنی دوم با استاد علیرضا افشار برای رفع اشکال اولیه و تهیه لیست نهایی انتخاب رشته داوطلب با در نظر گرفتن کلیه مسائل پیرامون انتخاب رشته کنکور

مرحله هشتم) چک کردن نهایی لیست آخر انتخاب رشته

در این مرحله به دلیل حساسیت بالای موضوع یکبار دیگر لیست توسط استاد چک میشود و اعمال تغییرات پایانی و چک آخر فرم پیش نویس انتخاب رشته صورت میگیرد تا با خیال راحت از لیست استفاده کنید.

مرحله نهم) تکرار تمامی مراحل انتخاب رشته دانشگاه آزاد

تمام مراحل بالا یکبار دیگر برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز تکرار خواهد شد و تماس تلفنی سوم برای چک لیست نهایی دانشگاه آزاد انجام خواهد پذیرفت.

نکته مهم: دوستانی که به هر دلیل مایل به انتخاب رشته دانشگاه آزاد نباشند تماس تلفنی سومشان نیز برای انتخاب رشته سراسری و پاسخ به پرسش های احتمالی قابل استفاده است.

در صورتی که بعد از اعلام نتایج تمایلی به انتخاب رشته نداشتید چه اتفاقی می افتد؟

در صورتیکه در انتخاب رشته خصوصی امسال ثبت نام نموده اید اما با مشاهده کارنامه کنکورتان مایل به انتخاب رشته نبودید بجای هزینه پرداختی به مدت یکماه مشاوره و برنامه ریزی خصوصی مستقیم با استاد افشار خواهید داشت برای اطلاعات دقیق تر از امکانت به صفحه ی مشاوره خصوصی کنکور مراجعه کنید.

تضمین قبولی انتخاب رشته مرکز مشاور تحصیلی علیرضا افشار به چه صورت است؟

در انتخاب رشته مرکز مشاوره علیرضا افشار ما به شما تضمین می دهیم که پاسخگوی کلیه سوالات و ابهامات شما باشیم و با دقت و حساسیت بالا در امر خطیر انتخاب رشته بهترین قبولی با توجه به کارنامه برای شما رقم خواهد خورد.

مرکز مشاوره تحصیلی علیرضا افشار مانند سالهای پیشین بدون شعار های غیر واقعی و تبلیغاتی که جز جذب مخاطب هدف دیگری ندارد تضمین قبولی در رشته ی خاصی را نمیدهد بلکه تضمین میدهد بهترین نتیجه ممکن را با توجه به کارنامه ی خود بدست آورید و این موضوع در بیش از 10 سال سابقه به راحتی قابل مشاهده بوده است.

برای دانش آموزان سابق مشاوره ماهانه ۲۰٪ تخفیف انتخاب رشته در نظر گرفته شده است

چگونه در انتخاب رشته اختصاصی علیرضا افشار ثبت نام کنیم؟

با توجه به ظرفیت محدود برای ثبت نام انتخاب رشته کنکور۹۹ با استاد افشار کافیست به شماره 09358960503 در واتساپ پیام دهید تا انتخاب رشته شما با شخص علیرضا افشار رزرو شود.

تفاوت طرح انتخاب رشته و انتخاب رشته شخصی چیست؟

در طرح آموزش انتخاب رشته کنکور سراسری نزدیک به 6 ساعت پادکست مشاوره ای و آموزش تصویری در خصوص آموزش انتخاب رشته به شما داده خواهد شد و هزینه ای کمتر از یک جلسه مشاوره ی تلفنی علیرضا افشار را پرداخت خواهید کرد مسلما در این طرح انتخاب رشته شخصی برای کسی صورت نمیگیرد اما پیش نیاز های لازم برای انتخاب رشته آموزش داده می شود و شما با قوانین و قلق ها و تکنیک های انتخاب رشته آشنا خواهید شد . برای تکمیل اطلاعات و ثبت نام در این طرح آموزشی به این صفحه بیایید .

آموزش انتخاب رشته کنکور99

کسانی که انتخاب رشته خصوصی را رزرو میکنند هم بهتر است در طرح آموزش انتخاب رشته نیز ثبت نام کنند تا در خلال کار با استاد افشار خودشان نیز بتوانند با اظهار نظرهای صحیح در جهت انتخاب رشته ای بهتر گام بردارند .

طرح کلاس مشاوره پییز
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫36 نظرها

 1. سلام استاد خستا نباشید
  استاد انتخاب رشته با کنکور پیام نور کی هس و اینک ایا فرقی بین رشته های با کنکور و بدون کنکور وجود داره؟؟؟
  شما اطلاعی از هزینه و شرایط انصراف از پیام نور دارین؟؟

  1. سلام
   خیر تفاوتی بین رشته های با آزمون و بدون آزمون نیست
   حتی در مدرک شما نیز درج نمی شود

 2. سلام استاد افشار عزیز
  بنده دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم و قصد دارم برای کارشناسی ارشد در یکی از دو رشته روانشناسی بالینی ( وزارت علوم ) یا روانشناسی تربیتی شرکت کنم.
  ولی واقعا نمی دونم کدوم یکی از این دو رشته برای من مناسب هست.
  من مشاور و برنامه ریز تحصیلی هستم و علاقه دارم رشته ای که قصد دارم ادامه تحصیل بدم با کار بنده همپوشانی داشته باشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید روانشناسی بالینی ( وزارت علوم ) یا روانشناسی تربیتی

  1. سلام استاد خسته نباشید یه سوال داشتم سقف سنی برای رشته ی فوریت پزشکی چند ساله خیلی ممنون میشم جوابمو بدین

 3. باسلام
  عرض می خواهم استاد برای تخمین رتبه ی کنکور 99 از چه سالی به عنوان مرجع استفاده کنیم.

 4. سلام استاد افشار وقتتون بخیر…
  ببخشید سه تا سوال داشتم و ازتون خواهش میکنم لطفا جواب بدید و راستش هزینه کلاس انتخاب رشته رو نداشتم که اینجا پرسیدم.
  سوال اولم اینکه آیا درسته اگر رشته هایی رو انتخاب کنیم که احتمال قبولیمون با توجه به سال قبل نزدیک به 0 هستش و در کل قبل از انتخاب رشته امیدی به قبولی رشته های مورد نظرمون رو امسال نداشته باشیم و فقط این رشته ها رو خواسته باشیم و انتخاب کنیم. از جریمه یکسال محرومیت انتخاب رشته روزانه و یا یک ترم در انتخاب رشته کنکور سال بعد برخوردار میشیم؟!
  سوال دومم هم اینکه من که کنکور 99 ، کنکور اولی بود که شرکت میکردم برای اینکه پشت کنکور بمونم برای نطام وظیفه و پلیس +10 باید کاری انجام بدم؟!
  سوال سومم اینکه الویت در انتخاب رشته در صورتی که قبولی در رشته موردنظرم در شبانه بیشتر از روزانه باشه. آیا باید شبانه ها رو بالاتر از روزانه ها قرار بدم؟!
  خیلی ممنون استاد

  1. سلام
   برای اینکه کنکور ۹۹ کنکور دومت بود حتما باید خودت به پلیس +۱۰ معرفی کنی و دفترچه اعزام پر کنید
   هر رشته ای انتخاب کردید فقط روزانه هایی که مایل به رفتن آنها نیستید را انتخاب نکنید

   1. استاد ببخشید ولی فکر کنم سوال اولم رو پاسخ ندادید، سوال دومم رو هم ناقص خوندید!!
    در قسمت پرسش و پاسخ رایگان سوالاتم رو دوباره مطرح کردم که با دقت مطالعه کنید و ممنون میشم پاسخ بدید.

    1. وقت ۱۵ دقیقه مشاوره سوال و جواب تلفنی از منشی بگیرید
     ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳

     1. هزینه انتخاب رشته تلفنی کنکور ۹۹ برای دانش آموزان سابق (مشاوره ماهانه ) ۶۰۰ ت و سایرین ۷۵۰ ت می باشد

 5. سلام اقای افشار ببخشید مزاحمتون شدم لطفا منو راهنمایی کنین دارم از استرس میمیرم تورو خدا کمکم کنین ایا با درصد های زیر توی سهمیه ۵درصد. امیدی هست که پرستاری سنندج یا فیزیوتراپی هر جایی یا رشته های بدرد بخور رو قبول بشم این روزا خیلی خودمو سرزنش میکنم با این همه خوندن پدرو مادرمو دل خوش کردم که قبول میشم اما الان کاملا گیج شدم هم برای قبولی هم انتخاب رشته ی درست .درصدهام این ها هستند
  فارسی۵۳
  عربی۷۸
  دینی۸۷
  زبان۴۸
  زمین۵۰
  ریاضی۳۷
  زیست ۳۰
  فیزیک ۴۰
  شیمی۲۰
  خیلی خیلی ممنونتون میشم توروخدا کمکم کنین استاد

   1. سلام استاد…با 3300منطقه2و3750زیرگروه 2امیدی به پردیس دارو اصفهان هس؟

    1. ثبت نام انتخاب رشته ۹۹ با علیرضا افشار (بصورت غیرحضوری) فقط از طریق واتس آپ : ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳

 6. سلام.من کنکوری تجربی نظام قدیمم باتوجه به کنکورامسال به نظرشمااگربرای1400نظام قدیم تمدیدشدنظام جدیدشرکت کنم یاقدیم؟به نظرشماتوکدومش شانس قبولیم بیشتره؟حدودامطالب چقدرتغییرکرده تونظام جدید؟امسال کنکورکدوم نظام توتجربی سخت تربود؟به خداموندم چیکارکنم همه میگن نظام جدید خیلی سبکتره ولی ازمطالب جدید میترسم.نمیدونم چیکارکنم انگیزه مطالعموازدست دادم.اگه بخوام جدیدشرکت کنم برای چه دروسی بایددوباره هزینه کنم وdvdوکتاب تست و…رودوباره بخرم؟دلم میخوادتکلیفم مشخص شه وراحت بشینم درس بخونم.راستی من تواین چندسال پشت کنکوری نرسیدم مطالب رویه دوربخونم چون متاسفانه مشکل کندخوانی و…داشتم .ولی امسال که تصمیم گرفتم این عادتوبذارم کناروازتابستون بخونم بین دوراهی جدیدوقدیم موندم واقعادرمونده شدم اگه کمکم کنیدوجواب همه سوالاموبدیدواقعاااااممنووووونتون میشم

  1. امسال که کنکور ۹۹ برای هر دو گروه قدیم و جدید سخت بود و فکر نکنم اختلاف نظر مثل سال ۹۸ بیفتد

 7. سلام.ممنون ازتوضیحتون.میشه لطف کنیدبقیه سوالاموهم(دربالا)جواب بدید؟دراصل سوال اصلیم اینه که بااین شرایط قدیم شرکت کنم برام بهتره وبه نفعمه یاجدید؟

  1. اول باید دید اصلا کنکور ۱۴۰۰ در نظام قدیم داریم یا نه .
   اگر داشتیم بعد میشع درباره کنکور در نظام قدیم یا جدیدش صحبت داشت

 8. سلام استاد.آیا برای من که شامل ایثارگران ۵٪ هم انتخاب رشته میکنید؟

  1. سلام
   بله
   برای همه رشته ها و همه نوع سهمیه ها توانایی انتخاب رشته داریم
   ثبت نام : واتساپ منشی : 09358960503

 9. سلام استاد…با 3300منطقه2و3750زیرگروه 2امیدی به پردیس دارو اصفهان هس؟

  1. ثبت نام انتخاب رشته ۹۹ با علیرضا افشار (بصورت غیرحضوری) فقط از طریق واتس آپ : ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳

 10. سلام استاد خدا قوت…
  پشت کنکوری تجربی نظام قدیم هستم و سال بعد چون نظام قدیم برگزار نمیشه، جدید شرکت میکنم…در محاسبات کند هستم و در درس هایی مثل ریاضی و فیزیک و شیمی سرعت تست زنی پایین دارم…به نظر شما کلاس های چرتکه و محاسبات سریع میتونه برام مفید باشه؟ برای کلاس های چرتکه و محاسبات سریع وقت بذارم یا سعی کنم با حل تست بیشتر به سرعت تست زنی خوب برسم؟

 11. سلام و خسته نباشید جناب دکتر جسارتا میشه راهنمایی بکنید که با درصد های زیر احتمال قبولی در رشته های پرستاری هوشبری علوم ازمایشگا مامایی بینایی سنجی اتاق عمل بهداشت عمومی در دانشگاه آزاد و یا مجازی پردیس وشهریه پرداز قبول بشم؟ چون مجاز زده منطقه 3 هستم
  ادبیات21
  عربی 8
  معارف 45
  زبان 4
  زمین 12
  ریاضی صفر
  زیست 5
  فیزیک صفر
  شیمی2

 12. سلام ببخشید استاد کسی که متولد آبان 80 هست و امسال(کنکور99) کنکور اولش بوده ، بخواد سال بعد کنکور شرکت کنه واسه سربازی مشکلی نداره؟

 13. سلام وقت بخیر با رتبه ی ۶۹۰۰۰ (رتبه ی کل در سهمیه ی نهایی)منطقه ۲ احتمال اینکه بشه پزشکی یا دارو ویا دندون ویا دام پزشکی دانشگاه آزاد خوند وجود داره چون داخل کارنامه نوشته که میتونم پزشکی و دندون ودارو ی دانشگاه آزاد رو انتخاب کنم اما احتمال قبولی هم هست؟
  ممنون میشم کمکم کنید.

 14. سلام استاد.
  از نظر استخدام و محیط کار ، پرستاری بهتره یا فناوری سلامت؟
  ایا منطقی هست کسی با رتبه هشت هزار اول فناوری سلامتو بزنه بعد پرستاری؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن